Affiliate odkazy jsou odkazy, které vedou na určitou webovou stránku a zároveň identifikují osobu, která odkaz vytvořila. Zjednodušeně to znamená, že stránka (internetový obchod apod.) pozná odkud zákazník přišel a na základě uskutečněného prodeje vyplatí předem stanovenou provizi zprostředkovateli.

Proč používám affiliate odkazy?

Pomáhají mi s provozními náklady tohoto webu a s trochou štěstí můžou přivydělat i něco bokem. Obsah tohoto webu chci mít plně pod kontrolou a také Vás nechci otravovat automatizovanými reklamami Google. Pomocí těchto odkazů Vás můžu nasměrovat na konkrétní produkt/službu související s rozepsaným tématem a dále je už pouze a jenom ve vašich rukách jestli nákup skrz mé odkazy uskutečníte a já dostanu provizi od poskytovatele/prodejce. Tyto affiliate odkazy cenu ani podmínky Vašeho nákupu žádným způsobem neovlivní.

Pokud Vás i přesto obtěžuje, že bych měl dostávat provizi za Váš nákup tak jednoduše otevřete nové okno prohlížeče a neklikejte na mé odkazy.

Jestli je Vám lhostejnost cizí a rádi byste mě podpořili, ale nevidíte tady affiliate odkaz na nic co by Vás zajímalo, tak mi klidně napište a já ho vytvořím pokud to bude v mých silách 🙂

Nejčastější affiliate odkazy