Fotografické kurzy a expediceFotoexpedice Madeira

20.4.-27.4.2023

V druhé polovině dubna 2023 proběhne Fotokurz Madeira! Tento portugalský ostrov leží v Atlantském oceánu, geograficky je blíže Africe než pevninskému Portugalsku a panuje zde celoročně přívětivá teplota. Ne nadarmo se Madeiře přezdívá ostrov věčného jara. Občas dokonce zaslechnete přirovnání Madeiry k Havaji. Tento neskutečně fotogenický ráj vás zaručeně učaruje svou krásou. 

V rámci Fotokurzu Madeira navštívíme nejkrásnější místa, budeme lovit východy a západy slunce na horách ve výškách přes 1800m nad mořem, nevynecháme ani převalující se mraky a inverzi dole v údolích, hustou mlhu v mystickém lese Fanal, zaměříme se i na noční fotografii a rozhodně nevynecháme ani vodopády a vodní systémy přezdívané levády.

Fotoexpedice Madeira


Island s Worldee

24.8.-1.9.2022

Island je bez nadsázky jednou z nejúchvatnějších destinací naši planety. Svou divokou a nekompromisní přírodou vás učaruje natolik, že si zaručeně získá své místo ve vašich srdcích. Na konci srpna 2022 můžete vyrazit na Island společně se mnou v záštitu Worldee.

Tomuto zdánlivě malému ostrovu na pomezí Severního ledového a Severního Atlantského oceánu se ne nadarmo přezdívá země ohně a ledu. Příroda je zde opravdu drsná a pestrá zároveň. Pod zemí to vře a na povrchu mrzne. Všudypřítomné masivní vodopády vás nepřestanou udivovat. Pokud voda nepadá shora dolů, tak tryská ze země do vzduchu. A když není ledová, tak se můžete zrelaxovat v přírodních termálních pramenech. Hory jsou často nepropustné a tyčí se přímo z moře vysoko do nebes. Rozbouřený oceán budí respekt a všemi okoukané zlatavé pláže zde nahrazuje sytě černý vulkanický písek. Tohle je Island! A Vy se na něj můžete díky Worldee vypravit společně se mnou!

Island s Worldee