Proč jsem se rozhodl psát blog?

Proč jsem se rozhodl psát blog?

  • Post author:
  • Post category:Blog

V době kdy internetu vládne video a audio je psaní blogu tak trochu digitální sebevražda. Chvíli jsem si zahrával s myšlenkou, že začnu točit videa na YouTube, ale ještě se na to úplně necítím. V dnešním článku Vám rozepíšu proč vlastně takový blog píšu.

Kreativita

Stereotyp mě užírá! Baví mě tvořit ať už se jedná o cokoliv a prostřednictvím tohoto webu se chci také přiučit novým dovednostem. O těch nejzajímavějších se rozepisuji níže 🙂

Online marketing & Portfolio

Jakožto zapálený fotograf potřebuji, aby se o mě vědělo. V první řadě potřebuji mít portfolio, kterým můžu prezentovat svou práci. Každý fotograf by měl takový web vlastnit! V dalším případě se chci prostě naučit SEO, emailový marketing, tvorbu eshopu a podobně. Kdyby někoho zajímalo tak tyto stránky běží přes WordPress u Wedos

Pasivní příjem

Pasivním se rozumí příjem, kdy se nejedná o příjem za odvedenou práci, ale způsob toku peněz na účet i když zrovna nepracuji. Hledám si cesty k pasivnímu příjmu, abych se mohl věnovat více osobnímu rozvoji a svým snům. O jednom takovém příjmu píšu například ve článku o fotobankách

Možností pasivního příjmu je nespočet. Začátkem tohoto roku jsem například začal investovat do akcíí skrz svou velmi oblíbenou debetní kartu Revolut. Nyní investuji kvůli širším možnostem přes Etoro, ale o tom třeba až příště.

Provozování vlastních webových stránek je rozhodně také jednou z cest. Ať už se v budoucnu bude jednat o prodej vlastních produktů, nebo třeba nákupy čtenářů přes mé referenční odkazy.  Například když rozkliknete obrázek níže a COKOLIV si během následujících několika dnů koupíte, tak já dostanu malou provizi.

Spolupráce

Díky vysokému dosahu ať už na sociálních sítích, nebo blogu se v moderním světě influencerů (influence = vliv) můžu jednodušeji dostat ke značkám a službám, které mě zajímají. Dle mého názoru je takový blog udržitelnější než jakákoliv sociální síť. Názorným příkladem je např. Facebook kde se dříve získavala pozornost opravdu jednoduše. Díky reklamám a algorytmu dnes na hlavní zdi vidíme už jen zlomek toho, co se tam odehrává. Kvalitní profily pomalu zanikají.

Deník

Možná jednou napíšu ebook, nebo rovnou knihu! A tento web mi poslouží jako deník. Zároveň díky statistikám vidím, které téma je mezi čtenáři nejžhavější. Také chci fotit komplexnější galerie doprovázené textem. Blog je skvělým místem pro prezentaci a dá se opět využít i jako portfolio.

Recenze

Také je máte rádi? Já si téměř nikdy nekoupím nic, dokud si nepřečtu hromadu recenzí. Říkám si, že bych je mohl také začít psát. Navíc je to jeden z častých požadavků u spoluprací.

A tohle je jen taková představa všeho, co bych rád prostřednictvím tohoto webu prezentoval. Pokud Vás zajímá průběh a vývoj tak doporučuji přihlášení newsletteru níže a nic už Vám neuteče!

Díky za pozornost a ,,vidíme” se příště 🙂 

Marek Rybář

Autor

V roce 2016 jsem se vydal na cestu kolem světa. Tehdy jsem ještě netušil, že se cestování stane závislostí a tvorba vizuálního obsahu skrz fotoaparát bude nedílnou součástí mého života.
Marek Rybář

NEWSLETTER

Přihlaste se k mému newsletteru a už nikdy Vám neunikne žádná důležitá informace 🙂