e-kniha sólo přechod Madeiry

Madeira je portugalský ostrov ležící v Atlantském oceánu. Geograficky je blíže Africe než pevninskému Portugalsku a panuje zde celoročně přívětivá teplota. Ne nadarmo se Madeiře přezdívá ostrov věčného jara. Začátkem dubna jsem vyrazil na přechod tohoto přenádherného ostrova ze západu na východ po svých a zcela sám. E-kniha Sólo přechod Madeiry vznikala po nocích ve stanu a líčí velice autentický příběh.

E-KNIHA: Sólo přechod Madeiry

Článek Zápisky z cest: Sólo přechod Madeiry ze západu na východ je pouhým výtažkem z textu. Tato e-kniha odhaluje celý příběh, který vznikal přímo v terénu. Nyní si jí můžete stáhnout zcela zdarma. Stačí vyplnit formulář níže, pohodlně se usadit a bavit se čtením. Na výběr je ze dnou formátů – PDF, nebo ePub.

.

Dobrovolný příspěvek

E-kniha je ke stažení zcela zdarma. Nicméně nechám to na vás, zda jí budete chtít ocenit dobrovolným příspěvkem. Počítá se každá koruna. A to doslova 🙂

O autorovi

Ahoj, jmenuji se Marek Rybář a pocházím z podhůří Beskyd. V říjnu roku 2016 jsem se rozhodl splnit si svůj velký sen a vydat se na cestu kolem světa. Zbavil jsem se všech závazků a jako cestovatelský zelenáč vyrazil s jednosměrnou letenkou na druhou stranu zeměkoule. Postupně jsem objevil vášeň pro fotografii, tvorbu videa a psaní.

Na cestách si zapisuji takzvané Zápisky z cest, které původně sloužily jenom jako soukromé orientační poznámky. Zápisky se následně rozšířily do obsáhlých textů, které dnes veřejně publikuji. Nejedná se primárně o průvodce ani rady na cesty. Reflektují mé pocity a zážitky z konkrétních míst a událostí. Zápisky z přechodu Madeiry se mi nepodařilo vtěsnat do jednoho článku. Rozhodl jsem se tedy, že publikuji rovnou e-knihu.